UKENS KLIPP!
👉 Prisene økes om - Gjør et kupp! ⏳
Bloomington Lyon Spisegruppe 200 + 6 Stoler Uttrekkbart spisebord Natur / Brun
- Prismatch
- 14 dagers angrerett
- Lav frakt
Om produktet
- Varemerke:Bloomington
- Lengde (cm) Bord:200 cm
- Bredde (cm) Bord:100 cm
- Høyde (cm) Bord:76 cm
- Ben:Alm
- Artikkelnummer:546714
Størrelse
| Lengde (cm) Bord | 200 cm |
| Bredde (cm) Bord | 100 cm |
| Høyde (cm) Bord | 76 cm |
Antall
| Sitteplasser | 6 |
| Antall stoler | 6 |
Materiale
| Ben | Alm |
| Materialvalg | Polyuretan (PU) |
| Materiale | Tre |
| Materiale bordplate | Voksbehandlet gjenvunnet alm |
| Ramme | Resirkulert alm |
| Materialtype | resirkulert tre,PU |
| Behandling | Vokset |
Funksjon
| Forlengningsbar | Ja |
Øvrig
| Brand | Bloomington |
| Serie | Lyon |
| Form | Rektangulær |
| Utseende | Tre,Lær |
| Stil | Rustikk |
| Fargenavn | Brun |
| Farge | Brun |
| Inngår i pakken | 1x Bord, 6x Stol |
| Farge ben | Brun |
| Farge bord | Brun |
Lyon er et uttrekkbart spisebord med bordplate i vintage almetre og understell i klassisk stil. Bordet har mindre merker som gir møbelet sjarm, og gir spisebordet en naturlig look med en genuin følelse. Lyon spisebord er et håndverk med varierende årringer og struktur, noe som gjør hvert bord unikt. Det kan forekomme fargeforskjeller, mindre sprekker og ujevnheter som en del av det rustikke uttrykket.
- Bordet er laget for hånd, og hvert bord er unikt.
Det følger med vokskritt og spatel for deg som vil fylle og farge sprekker, hakk og merker. Samtidig er de karakteristiske «skavankene» en del av sjarmen som gjør hvert møbel helt spesielt – der hver del av treet har hatt et tidligere liv, for eksempel i bygninger, dører, vinduer eller andre møbler.
Vedlikeholdsråd
- Voksede tremøbler skal behandles med voks. Ikke bruk olje, da enkelte oljer inneholder løsemidler som kan løse opp den voksede overflaten. Voks gir bedre beskyttelse enn olje, samtidig som overflaten føles levende og naturlig.
- Bruk møbelvoks som inneholder carnaubavoks, som er lett å jobbe med og gir en hard og beskyttende overflate.
- Vær forsiktig når du plasserer varme, fuktige, harde eller skarpe gjenstander som kan skade overflaten. Bruk underlag og lignende.
Tuva er en rustikk og solid spisestol med fantastisk sittekomfort og en herlig vintagefølelse. Stolen har et stilrent vintagedesign med knappekledd rygg og dekorspiker langs kantene. Tuva kommer både i kunstlær og tekstil, samt i ulike utførelser. Tuva kan også brukes som frittstående lenestol, for eksempel i stuen eller gangen.
Levering
Vi leverer alltid varene hjem til deg. Mindre leveranser kan bli sendt til et utleveringssted nære deg. En fraktavgift tilkommer i kassen etter du har fylt i dine personlige opplysninger.
Vil du gjøre din leveranse enklere? Vi har flere tilleggstjenester som eksempelvis kveldslevering og innbæring som du kan velge i kassen. Dersom ingen tilleggstjenester vises, kan vi dessverre ikke tilby disse for ditt postnummer og valgte produkter.
Les våre Kjøpsvilkår for mer informasjon.
Har du spørsmål? La vår profesjonelle kundeservice hjelpe deg! Kontakt oss enten på telefon eller via e-post.