👉 SISTE SJANSE! PÅSKESALGET
Avsluttes på mandag ⏳
James Kontinentalseng 180 cm Grå
- Ben: Sengeben Svart 15cm - Grey
- Prismatch
- 14 dagers angrerett
- Lav frakt
Om produktet
- Mål:B:180 cm L:200 cm H:63 cm
- Sengemål:180x200
- Høyde på madrass:17 cm
- Høyde rammemadrass :23 cm
- Ben:Sengeben Svart 15cm
- Artikkelnummer:640706
Størrelse
| Sengemål | 180x200 |
| Bredde | 180 cm |
| Høyde på madrass | 17 cm |
| Høyde | 63 cm |
| Høyde rammemadrass | 23 cm |
| Lengde | 200 cm |
Antall
| Komfortsoner | 5 |
Materiale
| Ben | Sengeben Svart 15cm |
| Materiale polstring | 100% polyester |
| Materiale springfjærmadrass | Pocket (250 fjær/m², trådtykkelse 1,8 mm). Delt |
| Materiale overmadrass | Polyeterskum |
| Materiale | Stoff |
| Materiale rammemadrass | Bonell |
| Materialtype | Tekstil |
Øvrig
| Kvalitet | Lyx |
| Form | Rektangulær |
| Komfort | Bas |
| Nakkestøtte | Uten nakkestøtter |
| Regulerbar | Nei |
| Stil | Marine |
| Fargenavn | Grey |
| Garanti | 5 år |
| Sengegavl | Uten hodegavl |
| Farge | Grå |
| Fasthetsgrad | Fast |
Vi tilbringer omtrent en tredjedel av våre liv i sengen. Å velge riktig seng er et viktig valg vi bør gjøre med omhu. James oppfyller definitivt kravene til både kvalitet og utseende. Det lysegrå tøyet er både veldig slitesterkt og lettmatchet så det passer inn i akkurat ditt soverom. Legg til en sengegavl og nakkeputer og du får en seng som er en "statement piece" i ditt hjem.
James er en dobbelfjærende kontinentalseng med tre lag madrasser. Bunnribbene består av bonellfjærer og er 23 cm høy. Midtribbene har 250 fjærer per m², består av pocketfjærer laget av 1,8 mm tykk tråd og er 17 cm høy. Det gir en relativt kroppsfølgende seng med høy fasthet som passer middels tunge til tunge personer. Pocketmadrassene er dessuten delt, så man kan snu seg i sengen uten å forstyrre den som ligger ved siden av, og er inndelt i fem soner med forskjellig komfort, ettersom man behøver forskjellig støtte for ulike deler av kroppen. Pocketmadrassen kan også snus for å gi forskjellig komfort – den ene siden er middels fast og den andre er fast – perfekt om din parter foretrekker en mykere seng enn deg! Høyest oppe ligger en 8 cm høy overmadrass med skumfyll. James finnes med trekk i flere forskjellige farger så du skal kunne finne en seng som passer akkurat ditt soverom. Vi anbefaler James til personer som veier 50-90 kg.
Alle våre senger er fremstilt i egen fabrik med lange håndverkstradisjoner og vel gjennomtenkte materialvalg. Ribbene i sengebunnen er monterte over sengerammen, noe som gjør at de ligger stødig uansett belastning. De doble ribbemadrassene gir deilig avlastning for kroppen. En 8 cm høy overmadrass med polyeter inngår og er vendbar for forlenget holdbarhet. Ribbemadrassen har dessuten avtakbart stoff. Tilsvarende seng kan ute i butikken koste opp til tre ganger så mye, så James er med andre ord en veldig gunstig seng som gir deg mye seng for pengene.
Kontinentalseng med fast/middels fast komfort. Bonell/Pocketsystem inklusiv overmadrass med polyeter.
Spesifikasjoner
Stoff: Grå. 100% polyester.
Ribbebunn: Bonell, 23 cm høy.
Ribbemadrass: Pocket, delt, 17 cm høy, inndelt i fem soner.
Overmadrass: 8 cm høy, polyeter.
Bein: Inngår, velg utførsel ovenfor.
Ribbene i sengebunnen er monterte over sengerammen.
10 års rammegaranti.
Finnes i breddene 160 samt 180 cm.
Finnes med trekk i flere farger.
Kompletter med sengegavl og nakkeputer, velg ovenfor.
Mål
Bredde: 180 cm
Lengde: 200 cm
Høyde: 63 cm
Levering
Vi leverer alltid varene hjem til deg. Mindre leveranser kan bli sendt til et utleveringssted nære deg. En fraktavgift tilkommer i kassen etter du har fylt i dine personlige opplysninger.
Vil du gjøre din leveranse enklere? Vi har flere tilleggstjenester som eksempelvis kveldslevering og innbæring som du kan velge i kassen. Dersom ingen tilleggstjenester vises, kan vi dessverre ikke tilby disse for ditt postnummer og valgte produkter.
Les våre Kjøpsvilkår for mer informasjon.
Har du spørsmål? La vår profesjonelle kundeservice hjelpe deg! Kontakt oss enten på telefon eller via e-post.