UKENS KLIPP!
👉 Prisene økes om - Gjør et kupp! ⏳
Bedly Lucky Komplett Sengpakke Kontinentalseng med Sengegavl 120x200 cm Grå
- Sengegavl: Diamant Sengegavl 120 cm - Grå
- Materiale overmadrass: Skummadrass - Grå
- Prismatch
- 14 dagers angrerett
- Lav frakt
Om produktet
- Mål:B:120 cm L:200 cm H:120 cm
- Varemerke:Bedly
- Sengelengde:200 cm
- Høyde på madrass:18 cm
- Størrelse:120x200
- Artikkelnummer:1244193
Størrelse
| Sengelengde | 200 cm |
| Bredde | 120 cm |
| Høyde på madrass | 18 cm |
| Størrelse | 120x200 |
| Sengebredde | 120 cm |
| Sengebunnhøyde | 61 cm |
| Høyde | 120 cm |
| Sokkel/Ben høyde | 15 cm |
| Sengemål | 120x200 |
| Lengde | 200 cm |
Materiale
| Materiale springfjærmadrass | Pocket (210 fjær/m², trådtykkelse 1,8 mm) |
| Materiale overmadrass | Skummadrass |
| Sengebunn/boks | Plattform cm |
| Materiale polstring | 50% Polypropylen |
| Materiale | Stoff |
Øvrig
| Madrass inngår | Fjærmadrass |
| Serie | Lucky |
| Kvalitet | Komfort |
| Form | Rektangulær |
| Komfort | Bas |
| Brand | Bedly |
| Trekk | Luke 7, Grå Stoff |
| Nakkestøtte | Uten nakkestøtter |
| Regulerbar | Nei |
| Stil | Tidløs |
| Fargenavn | Grey |
| Garanti | 5 år |
| Sengegavl | Diamant Sengegavl 120 cm |
| Fjæring springfjærmadrass | |
| Farge | Grå |
| Fasthetsgrad | Fast |
| Sengegavl montering | Kun veggmontering |
Den prisgunstige sengepakken Lucky er for deg som ønsker å skape hotellfølelse hjemme på soverommet. Denne komplette sengepakken består av en kontinentalseng, sengegavl og sengeben – alt du trenger i en enkel pakke! Lucky gir deg god komfort og iøynefallende design til en god pris.
- Luksuriøs dypsømt sengegavl i diamantformet mønster.
- Fjærmadrass med lommefjærer for fleksibel og stabil støtte.
- Velg mellom flere forskjellige overmadrasser for å møte dine behov.
- Belegg i flere forskjellige farger.
- Stilfulle sengeben av tre i svart.
- Kombiner gjerne med nakkeputer i samme serie for ekstra komfort.
Oppbygging
- Sengens stabile ramme er konstruert av tre.
- Lamellene i sengen monteres over sengerammen og ligger fast, uavhengig av belastning.
- Fjærmadrassen har pocketfjærer. Hver fjær i et lommesystem legges i sin egen myke pose slik at fjærene ikke påvirker hverandre. Dette skaper bedre etterlevelse og trykkavlastning.
Velg overmadrass
Du kan velge mellom følgende overmadrasser:
- Skummadrass: Et svært elastisk materiale. Myk og behagelig for kroppen.
- Polyetermadrass: Har en fin cellestruktur. Gir god avlastning og god støtte.
- Lateksmadrass: Gir god støtte til hele kroppen og leder bort varme veldig godt.
- Memorymadrass: Tilbyr unik komfort. Materialet tilpasser seg deg og kroppen din slik at du får skikkelig støtte.
Vedlikeholdsråd
- Hold sengen ren og fin med regelmessig tekstilrengjøring, ca. 2–4 ganger i året og ved behov.
- Støvsug sengen med jevne mellomrom for å holde den støvfri.
- Snu fjærmadrassen med jevne mellomrom det første året for jevnere slitasje.
- Snu overmadrassen 3–4 ganger i året for å fordele slitasje og gi lengre holdbarhet.
Garanti
For at du skal føle deg trygg ved kjøpet, er alle senger fra Trademax dekket av vår sengegaranti. Komponentene i sengene våre gjennomgår alltid strenge kvalitetskontroller og tester. Som følge av dette har vi utvidet forbrukerkjøpslovens klagerett med utvidede garantier på hele vårt sengesortiment. Garantiperioden for denne sengen finner du under kjøpsknappen.
Serien Lucky tilbyr senger og sengetøytilbehør med høy kvalitet og god stilsans. Velg mellom komplette sengepakker, kontinentalsenger og sengegavler i ulike størrelser og møbeltrekk. De mange valgene og gunstige prisene har gjort Lucky til en av våre mest populære sengeserier.
Levering
Vi leverer alltid varene hjem til deg. Mindre leveranser kan bli sendt til et utleveringssted nære deg. En fraktavgift tilkommer i kassen etter du har fylt i dine personlige opplysninger.
Vil du gjøre din leveranse enklere? Vi har flere tilleggstjenester som eksempelvis kveldslevering og innbæring som du kan velge i kassen. Dersom ingen tilleggstjenester vises, kan vi dessverre ikke tilby disse for ditt postnummer og valgte produkter.
Les våre Kjøpsvilkår for mer informasjon.
Har du spørsmål? La vår profesjonelle kundeservice hjelpe deg! Kontakt oss enten på telefon eller via e-post.