👉 PÅSKESALGET
Avsluttes på mandag ⏳
Runt bord Beliani Agello Light wood
- Prismatch
- 14 dagers angrerett
- Lav frakt
Om produktet
- Mål:H:74 cm
- Diameter:120 cm
- Materialutseende:Tre
- Materiale bordplate:Akasie
- Materiale ben:Akasie
- Artikkelnummer:SYN0032639
Størrelse
| Høyde | 74 cm |
| Diameter | 120 cm |
Antall
| Sitteplasser | 4 |
Materiale
| Materialutseende | Tre |
| Materiale bordplate | Akasie |
| Materiale ben | Akasie |
| Materiale | Tre |
| Treslagsutseende | Akasie |
Funksjon
| Forlengningsbar | Nei |
Øvrig
| Form | Rund |
| Fargenavn | Lett ved |
| Vekt | 18 kg |
| Farge | Brun |
| Serie | Runt |
Om du letar efter något som inte bara ger en unik känsla till din trädgård eller uteplats, utan som också är hållbart, är det här runda träbordet perfekt för dig. Bordet är tillverkat av väderbeständigt akaciaträ och kommer att bli en fast del av ditt utrymme under många år framöver. Tack vare sin enbenta, robusta konstruktion ger bordet mycket benutrymme, dessutom är materialet fläckbeständigt. Dess universella storlek gör det lika möjligt att ha små sammankomster med familj eller vänner som att ta en kopp kaffe i trädgården. Dessutom kan bordets inbyggda parasollhål ge välbehövlig avlastning under särskilt soliga dagar.
Specifikationer
- Färg: Ljus trä
- Material: Akaciaträ
- Montering: Fullständig montering krävs
- Efterbehandling: Oljad
- Stil: Medelhavsstil
- Erbjudandet inkluderar: 1 x bord
- Garantitid (år): 2
- Antal paket: 1
- Kategori: Runt bord
- Utomhus/Inomhus: Utomhus
- Viktiga funktioner: Perfekt för barn och vuxna. liksom för en eller flera användare. Bordsskiva med hål för ett paraply. Stabila ben för maximal komfort. Ger en trevlig atmosfär utomhus. Stabil och hållbar konstruktion
- Skötselanvisningar: Akaciaträ: Rengör med ett milt rengöringsmedel och en mjuk trasa. Torka av omedelbart efter rengöring.
- Fuktbeständighet: Lätt vattentätning gör att du fritt kan använda föremålet utomhus och hålla det ute i lätt regn och i fuktiga förhållanden. Om det inte är möjligt att förvara den inomhus när den inte används rekommenderar vi att du använder ett överdrag. Att utsätta möbler eller tillbehör för långvarig kontakt med fukt kan orsaka skador.
- Form: Rund
- Material för bordsskiva: Trä
Mått och Vikt
- Produktbredd (cm): 120
- Produktdjup (cm): 120
- Produktens vikt (kg): 18
- Viktkapacitet (kg): 120
- Allmänna mått (cm): 120x120x74
Levering
Vi leverer alltid varene hjem til deg. Mindre leveranser kan bli sendt til et utleveringssted nære deg. En fraktavgift tilkommer i kassen etter du har fylt i dine personlige opplysninger.
Vil du gjøre din leveranse enklere? Vi har flere tilleggstjenester som eksempelvis kveldslevering og innbæring som du kan velge i kassen. Dersom ingen tilleggstjenester vises, kan vi dessverre ikke tilby disse for ditt postnummer og valgte produkter.
Les våre Kjøpsvilkår for mer informasjon.
Har du spørsmål? La vår profesjonelle kundeservice hjelpe deg! Kontakt oss enten på telefon eller via e-post.