👉 PÅSKESALGET
Avsluttes på mandag ⏳
Runt bord Beliani Cissone Light wood||Black
- Prismatch
- 14 dagers angrerett
- Lav frakt
Om produktet
- Mål:H:75 cm
- Diameter:110 cm
- Materialutseende:Tre
- Materiale bordplate:Akasie
- Materiale ben:Akasie
- Artikkelnummer:SYN0032636
Størrelse
| Høyde | 75 cm |
| Diameter | 110 cm |
Antall
| Sitteplasser | 4 |
Materiale
| Materialutseende | Tre |
| Materiale bordplate | Akasie |
| Materiale ben | Akasie |
| Materiale | Tre,Metall |
| Treslagsutseende | Akasie |
Funksjon
| Forlengningsbar | Nei |
Øvrig
| Form | Rund |
| Fargenavn | Lett ved,Svart |
| Vekt | 12 kg |
| Farge | Brun,Svart |
| Serie | Runt |
Detta eleganta trädgårdsmöbelbord har en rund bordsskiva i akaciaträ med ett charmigt mönster som ger en sofistikerad touch till uteserveringen. De varma trätonerna kombineras med en robust svart metallbas som har en modern design med korslagda ben för både stabilitet och stil. Bordet är perfekt för utomhusmåltider eller avslappnade sammankomster och kombinerar naturlig charm med modern estetik.
Specifikationer
- Färg: Ljus trä/svart
- Material: Akaciaträ
- Ytterligare material: Aluminium
- Montering: Fullständig montering krävs
- Efterbehandling: Oljad
- Stil: Modern
- Erbjudandet inkluderar: 1 x bord
- Garantitid (år): 2
- Antal paket: 1
- Kategori: Runt bord
- Utomhus/Inomhus: Utomhus
- Viktiga funktioner: Stabila ben för maximal komfort. Ger en trevlig atmosfär utomhus. Högkvalitativa material. Lättskötta och hållbara material. Designad speciellt för utomhusbruk
- Skötselanvisningar: Akaciaträ: Rengör med ett milt rengöringsmedel och en mjuk trasa. Torka av omedelbart efter rengöring .
- Fuktbeständighet: Lätt vattentätning gör att du fritt kan använda föremålet utomhus och hålla det ute i lätt regn och i fuktiga förhållanden. Om det inte är möjligt att förvara den inomhus när den inte används rekommenderar vi att du använder ett överdrag. Att utsätta möbler eller tillbehör för långvarig kontakt med fukt kan orsaka skador.
- Form: Rund
- Material för bordsskiva: Trä
Mått och Vikt
- Produktbredd (cm): 110
- Produktdjup (cm): 110
- Produktens vikt (kg): 12
- Viktkapacitet (kg): 75
- Allmänna mått (cm): 110x110x75
Levering
Vi leverer alltid varene hjem til deg. Mindre leveranser kan bli sendt til et utleveringssted nære deg. En fraktavgift tilkommer i kassen etter du har fylt i dine personlige opplysninger.
Vil du gjøre din leveranse enklere? Vi har flere tilleggstjenester som eksempelvis kveldslevering og innbæring som du kan velge i kassen. Dersom ingen tilleggstjenester vises, kan vi dessverre ikke tilby disse for ditt postnummer og valgte produkter.
Les våre Kjøpsvilkår for mer informasjon.
Har du spørsmål? La vår profesjonelle kundeservice hjelpe deg! Kontakt oss enten på telefon eller via e-post.