UKENS KLIPP!
👉 Prisene økes om - Gjør et kupp! ⏳
- Sengemål: 160x200 - Lysebrun
- Materiale overmadrass: Ja, lateks - Lysebrun
- Sengegavl: Uten sengegavl - Lysebrun
- Prismatch
- 14 dagers angrerett
- Lav frakt
Om produktet
- Mål:B:160 cm L:200 cm H:68 cm
- Varemerke:Berg & Strand
- Sengebunnhøyde:68 cm
- Sengemål:160x200
- Sokkel/Ben høyde:12 cm
- Artikkelnummer:SQ0225089
Størrelse
| Sengebunnhøyde | 68 cm |
| Sengemål | 160x200 |
| Bredde | 160 cm |
| Høyde | 68 cm |
| Sokkel/Ben høyde | 12 cm |
| Lengde | 200 cm |
Materiale
| Materiale ben | Metall |
| Produsentens navn på trekk | Storm 09 |
| Materiale overmadrass | Ja, lateks |
| Materiale ramme | Grantre |
| Materiale polstring | Polyester |
| Materiale | Stoff |
| Komposisjon | 100% polyester |
Funksjon
| Avtagbart stoff | Ja |
| Oppbevaring | Nei |
Øvrig
| Farge | Brun |
| Madrass inngår | Ja |
| Serie | Hilton |
| Form | Rektangulær |
| Brand | Berg & Strand |
| Trekk | Storm 09, brunt stoff |
| Regulerbar | Nei |
| Fargenavn | Lysebrun |
| Sengegavl | Uten sengegavl |
| Fasthetsgrad | Fast |
| Farge ben | Sølv |
Hilton Premium er en imponerende kontinentalseng med sju komfortsoner og mange valgmuligheter som gir deg en god natts søvn. Det er en stor og omsluttende seng som gir en fantastisk sovekomfort. Her våkner du opplagt og uthvilt, klar for en ny dag. Sengens design, kvalitet og fine gjennomtenkte detaljer gjør den til et vakkert møbel på soverommet. Med Hilton Premium får du mye kvalitet for pengene.
Hilton Premium kan kjøpes som komplett sengepakke med dypheftet sengegavl eller kun som kontinentalseng!
Hilton Premium har en middels fast og ettergivende komfort og kan tilpasses ytterligere med valg av overmadrass.
Sengens oppbygging:
- Overmadrass:Velg mellom en overmadrass i skum, lateks eller memoryskum for å gi kroppen den perfekte støtten og komforten. Les mer om de ulike alternativene nedenfor.
- Hel fjærmadrass: Ekstra høy pocketfjæromsluttet fjærmadrass på 18 cm med en 3 cm tykk topp i polyeter, hel kassett med sju soner. Pocketfjæring med individuelt innpakkede fjærer arbeider uavhengig av hverandre og følger bevegelsene dine. Takket være at den er hel, slipper du friksjon eller at sengene glir fra hverandre.
- Fjærbunn:Med individuelle pocketfjærer fordeles kroppsvekten din jevnt over hele madrassen, noe som gir god trykkavlastning for hele kroppen.
- Ramme: Fingerskjøtet treramme.
- Ben: Champagnefargede ben i metall.
Tips når du skal velge overmadrass:
- En overmadrass i skum er et rimelig alternativ for deg som ønsker en mykere følelse.
- En overmadrass i lateks puster bedre og leder bort fukt, noe som regulerer temperaturen og passer for deg som blir varm når du sover. Den er dessuten utrolig ettergivende og tilpasser seg kroppen din.
- En overmadrass i memoryskum aktiveres av varme og trykk, noe som innebærer at den sakte former seg etter kroppen din og gir god støtte der det trengs. Den passer for deg som ikke beveger deg så mye i søvne.
Vedlikeholdsråd
Ved å ta vare på den nye sengen din beholder den nytilstanden mye lenger, og du kan forlenge levetiden med flere år.
- Vi anbefaler at du støvsuger sengen et par ganger i året med et mykt munnstykke.
- Hvis du får smuss og flekker på sengen, pass på å fjerne dem med en gang for å unngå at de setter seg.
- Bruk egnet tekstilrens for både å beskytte og fjerne flekker på sengen.
Serien Hilton kjennetegnes av en rolig og behagelig design med høy funksjonalitet. Serien tilbyr kontinentalsenger og ferdige sengepakker i flere ulike varianter, størrelser, farger og prisklasser, slik at du kan finne en Hilton-seng som passer deg og dine behov.
Levering
Vi leverer alltid varene hjem til deg. Mindre leveranser kan bli sendt til et utleveringssted nære deg. En fraktavgift tilkommer i kassen etter du har fylt i dine personlige opplysninger.
Vil du gjøre din leveranse enklere? Vi har flere tilleggstjenester som eksempelvis kveldslevering og innbæring som du kan velge i kassen. Dersom ingen tilleggstjenester vises, kan vi dessverre ikke tilby disse for ditt postnummer og valgte produkter.
Les våre Kjøpsvilkår for mer informasjon.
Har du spørsmål? La vår profesjonelle kundeservice hjelpe deg! Kontakt oss enten på telefon eller via e-post.