👉 SISTE SJANSE! PÅSKESALGET
Avsluttes på mandag ⏳
Få igjen
1 av 8
Cher Sofa 3-seter Beige/Mørkt tre
Se prisen!
Pris6 999,-Original PrisOrd. pris 8 499,-
Tidligere laveste pris 6 999,-
Levering mellom ons. 22 apr. - tir. 5 mai
- Prismatch
- 14 dagers angrerett
- Lav frakt
Om produktet
- Mål:B:195 cm H:84 cm D:76 cm
- Høyde ben:12 cm
- Sittebredde:163 cm
- Sittedybde:53 cm
- Sittehøyde :44 cm
- Artikkelnummer:SYN0017700
Artikkelnummer: SYN0017700
Størrelse
| Høyde ben | 12 cm |
| Høyde | 84 cm |
| Sittebredde | 163 cm |
| Sittedybde | 53 cm |
| Bredde | 195 cm |
| Dybde | 76 cm |
| Sittehøyde | 44 cm |
Antall
| Sitteplasser | 3 |
Materiale
| Ryggputer | Skum |
| Materiale ramme | Eiktre |
| Materiale | Stoff |
| Polstring setepute | Skum |
| Komposisjon | 100% polyester |
| Ben | Tre |
| Materiale polstring | Polyester |
Øvrig
| Form | Rak |
| Fargenavn | Beige,Mørkt tre |
| Hjørnesofa | Nei |
| Vaskbar | Nei |
| Stoffkledd | Ja |
| Farge ben | Brun |
| Vekt | 104 kg |
| Farge | Beige,Brun |
| Fotskammel inkludert | Nei |
| Serie | Cher |
| Sjeselong inkludert | Nei |
| Divan inkludert | Nei |
Polstret stoffsofa. En moderne 3-seters sofa med viktoriansk stil som passer godt inn i både moderne og tradisjonelt interiør. Tykt polstrede puter med avtakbare trekk på seter og rygg, som er myke å ta på, men likevel motstandsdyktige på grunn av polyestertrekket. En robust ramme og ben i massivt tre gir støtte og stabilitet til hele konstruksjonen. Denne stolen vil lett bli en favoritt i ethvert hjem.
Detaljer:
Produkttype: 3-seters sofa
Stil: Klassisk
Generelle farger: Beige
Nyanse: Lys beige
Materialtype: Stoff
Hovedmateriale: Polyester
Tilleggsmateriale: Eiketre
Fyllmateriale: Skum
Materialsammensetning: 100% polyester
Arm stil: Avrundet
Mønster: Ensfarget
Setekonstruksjon: Bølgefjærer
Tetthet på seteskum: 30 kg/m3
Plass til opptil: 3 personer
Dimensjoner:
Høyde armlener: 58 cm
Dybde: 76 cm
Setetykkelse: 14 cm
Setehøyde: 44 cm
Bredde: 195 cm
Høyde: 84 cm
Sitteflate: 163x53 cm
Vekt: 50 kg
Vektkapasitet per person: 150 kg
Tilbudet inkluderer: 1 x sofa, 2 x pyntepute
Viktige funksjoner: Garanterer høyeste sittekomfort, Gjør interiøret ditt stilig, Tradisjonell design med en moderne touch, Slitesterk og solid rammekonstruksjon, Polstring av høy kvalitet, Avtakbare putetrekk, Helt polstret
Monteringsinformasjon: Delvis montert. 20-40 min.
Tilleggsinformasjon: For transportformål er bena skjult i en lomme nederst på setet.
Vedlikeholdstips:
Polyester:
1.Flekker bør fjernes med en møbelrens og en fuktig svamp eller mildt vaskemiddel
2.Støvsug bare med egnet munnstykke.
Eiketre:
1.Rengjør kun med milde rengjøringsmidler og en myk klut i kornets retning
2.For å beskytte møbler mot fuktighet, bør den tørkes grundig etter våtrengjøring
3.Kun for oljebehandlede produkter: kan oljes på nytt etter en stund for å holde dem i god stand.
Detaljer:
Produkttype: 3-seters sofa
Stil: Klassisk
Generelle farger: Beige
Nyanse: Lys beige
Materialtype: Stoff
Hovedmateriale: Polyester
Tilleggsmateriale: Eiketre
Fyllmateriale: Skum
Materialsammensetning: 100% polyester
Arm stil: Avrundet
Mønster: Ensfarget
Setekonstruksjon: Bølgefjærer
Tetthet på seteskum: 30 kg/m3
Plass til opptil: 3 personer
Dimensjoner:
Høyde armlener: 58 cm
Dybde: 76 cm
Setetykkelse: 14 cm
Setehøyde: 44 cm
Bredde: 195 cm
Høyde: 84 cm
Sitteflate: 163x53 cm
Vekt: 50 kg
Vektkapasitet per person: 150 kg
Tilbudet inkluderer: 1 x sofa, 2 x pyntepute
Viktige funksjoner: Garanterer høyeste sittekomfort, Gjør interiøret ditt stilig, Tradisjonell design med en moderne touch, Slitesterk og solid rammekonstruksjon, Polstring av høy kvalitet, Avtakbare putetrekk, Helt polstret
Monteringsinformasjon: Delvis montert. 20-40 min.
Tilleggsinformasjon: For transportformål er bena skjult i en lomme nederst på setet.
Vedlikeholdstips:
Polyester:
1.Flekker bør fjernes med en møbelrens og en fuktig svamp eller mildt vaskemiddel
2.Støvsug bare med egnet munnstykke.
Eiketre:
1.Rengjør kun med milde rengjøringsmidler og en myk klut i kornets retning
2.For å beskytte møbler mot fuktighet, bør den tørkes grundig etter våtrengjøring
3.Kun for oljebehandlede produkter: kan oljes på nytt etter en stund for å holde dem i god stand.
Levering
Vi leverer alltid varene hjem til deg. Mindre leveranser kan bli sendt til et utleveringssted nære deg. En fraktavgift tilkommer i kassen etter du har fylt i dine personlige opplysninger.
Vil du gjøre din leveranse enklere? Vi har flere tilleggstjenester som eksempelvis kveldslevering og innbæring som du kan velge i kassen. Dersom ingen tilleggstjenester vises, kan vi dessverre ikke tilby disse for ditt postnummer og valgte produkter.